TM050NYS20

| panel model | TM050NYS20 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050NYS20 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 110.88×62.832 mm |
| Zarys | 117.46×73 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 48% |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | COG Suggest ILI6482C |
| Napięcie wejściowe | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/PVDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM050NYS20.
TIANMA TM050NYS20 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050NYS20 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050NYS20 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050NYS20 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050NYS20 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050NYS20 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050NYS20 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050NYS20 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM050NYS20"
- TIANMA TM050NYS20
- Arkusz danych TM050NYS20
- Obraz TM050NYS20
- Cena TM050NYS20
- Dystrybutor TM050NYS20

