TM050QDH01

| panel model | TM050QDH01 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050QDH01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 101.568×76.176 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 3S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM050QDH01.
TIANMA TM050QDH01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050QDH01 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050QDH01 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050QDH01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050QDH01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050QDH01 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050QDH01 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050QDH01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM050QDH01"
- TIANMA TM050QDH01
- Arkusz danych TM050QDH01
- Obraz TM050QDH01
- Cena TM050QDH01
- Dystrybutor TM050QDH01
