LQ600D3HD7K

| panel model | LQ600D3HD7K |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ600D3HD7K cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 1329.12×747.63 mm |
| Zarys | 1353.28×815.85 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 4500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 4 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | Mini LVDS |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ600D3HD7K.
SHARP LQ600D3HD7K są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ600D3HD7K pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ600D3HD7K lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ600D3HD7K na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ600D3HD7K są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ600D3HD7K pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ600D3HD7K lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ600D3HD7K na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ600D3HD7K"
- SHARP LQ600D3HD7K
- Arkusz danych LQ600D3HD7K
- Obraz LQ600D3HD7K
- Cena LQ600D3HD7K
- Dystrybutor LQ600D3HD7K

