LS055T1SX10

| panel model | LS055T1SX10 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,5.5 inch, 1080×1920 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS055T1SX10 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | New Mode, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 69.04×120.96 mm |
| Zarys | 70.04×127.51×1.25 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 95% |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 7S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LS055T1SX10.
SHARP LS055T1SX10 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS055T1SX10 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS055T1SX10 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS055T1SX10 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055T1SX10 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS055T1SX10 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS055T1SX10 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS055T1SX10 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LS055T1SX10"
- SHARP LS055T1SX10
- Arkusz danych LS055T1SX10
- Obraz LS055T1SX10
- Cena LS055T1SX10
- Dystrybutor LS055T1SX10

