LS055T3SX03

| panel model | LS055T3SX03 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,5.5 inch, 1080×1920 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS055T3SX03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 68.04×120.96 mm |
| Zarys | 69.26×126.74 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 910:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 56% |
| Czas odpowiedzi | 13/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Sterownik IC | COG Built-in NT35965 |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 data lanes) , 45 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/5.2/-5.0V (Typ.)(IOVCC/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LS055T3SX03.
SHARP LS055T3SX03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS055T3SX03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS055T3SX03 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS055T3SX03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055T3SX03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS055T3SX03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS055T3SX03 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS055T3SX03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LS055T3SX03"
- SHARP LS055T3SX03
- Arkusz danych LS055T3SX03
- Obraz LS055T3SX03
- Cena LS055T3SX03
- Dystrybutor LS055T3SX03

