LS057T3SX03

| panel model | LS057T3SX03 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,5.7 inch, 1080×1920 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS057T3SX03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1080(RGB)×1920 , FHD |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 70.956(W)×126.144(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Rozmiar konspektu | 75.189(W)×152.08(H) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 550 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16.7M 95% (CIE1931) |
| Typ lampy | 9S2P WLED , Without Driver |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Embeded Touch |
| Masa panelu | 36.1g (Typ.) |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 data lanes) , 40 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(IOVCC/VSP/VSN) |
| Środowisko | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LS057T3SX03.
SHARP LS057T3SX03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS057T3SX03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS057T3SX03 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS057T3SX03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LS057T3SX03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS057T3SX03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS057T3SX03 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS057T3SX03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LS057T3SX03"
- SHARP LS057T3SX03
- Arkusz danych LS057T3SX03
- Obraz LS057T3SX03
- Cena LS057T3SX03
- Dystrybutor LS057T3SX03

