LS057R1SX06

| panel model | LS057R1SX06 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,5.7 inch, 1312×2560 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS057R1SX06 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1312(RGB)×2560 |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 66.1248(W)×129.024(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Rozmiar konspektu | 69.642(W)×140.045(H) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 600 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb wyświetlania | - |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16.7M 88% (CIE1931) |
| Typ lampy | 8S2P WLED , Without Driver |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | PCAP |
| Masa panelu | 38.0g (Typ.) |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 data lanes) , 60 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
| Środowisko | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 75 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LS057R1SX06.
SHARP LS057R1SX06 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS057R1SX06 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS057R1SX06 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS057R1SX06 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LS057R1SX06 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS057R1SX06 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS057R1SX06 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS057R1SX06 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LS057R1SX06"
- SHARP LS057R1SX06
- Arkusz danych LS057R1SX06
- Obraz LS057R1SX06
- Cena LS057R1SX06
- Dystrybutor LS057R1SX06

