LS055T3SX14

| panel model | LS055T3SX14 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,5.5 inch, 1080×1920 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS055T3SX14 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1080(RGB)×1920 , FHD |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 68.04(W)×120.96(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Rozmiar konspektu | 72.24(W)×150.64(H) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 490 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16.7M 85% (CIE1931) |
| Typ lampy | 7S2P WLED , Without Driver |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | PCAP |
| Masa panelu | 34.0g (Typ.) |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 data lanes) , 40 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(VDDIO/VSP/VSN) |
| Środowisko | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LS055T3SX14.
SHARP LS055T3SX14 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS055T3SX14 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS055T3SX14 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS055T3SX14 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055T3SX14 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS055T3SX14 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS055T3SX14 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS055T3SX14 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LS055T3SX14"
- SHARP LS055T3SX14
- Arkusz danych LS055T3SX14
- Obraz LS055T3SX14
- Cena LS055T3SX14
- Dystrybutor LS055T3SX14

