LS060R1SX04

| panel model | LS060R1SX04 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,6 inch, 1440×2560 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS060R1SX04 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1440(RGB)×2560 , Quad-HD |
| Obszar wyświetlania | 74.52(W)×132.48(H) mm |
| Rozmiar konspektu | 76.32(W)×139.33(H) ×1.33(D) mm |
| Jasność | 420 cd/m² (Typ.) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Wyświetl kolory | 16.7M 95% (CIE1931) |
| Częstotliwość | - |
| Waga | 21.5g (Typ.) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Otwór ramek | - |
| Powierzchnia | - |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Czas odpowiedzi | - |
| Typ lampy | 8S2P WLED , Without Driver |
| Ekran dotykowy | Without |
| Interfejs sygnału | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 60 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 1.8/1.8/3.3/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI_LCD/VDDI_TW/VDDH/AVDD/AVEE) |
| Środowisko | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LS060R1SX04.
SHARP LS060R1SX04 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS060R1SX04 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS060R1SX04 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS060R1SX04 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LS060R1SX04 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS060R1SX04 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS060R1SX04 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS060R1SX04 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LS060R1SX04"
- SHARP LS060R1SX04
- Arkusz danych LS060R1SX04
- Obraz LS060R1SX04
- Cena LS060R1SX04
- Dystrybutor LS060R1SX04

