LS059T1SX03

| panel model | LS059T1SX03 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,5.9 inch, 1080×1920 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS059T1SX03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar | 72.9(H)×129.6(V) mm |
| Zarys Dim. | 76(H)×137.7(V) mm |
| Obszar bezel | - |
| Leczenie | Clear |
| Luminancja | 420 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Zobacz kierunek | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | TBD |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Obsługuje kolor | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Źródło światła | WLED [7S2P] , W/O Driver |
| Waga | 26.0g |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | 30 pins MIPI (4 data lanes) , Connector |
| Zasilacz | 1.8/5.6/-5.4V (Typ.)(VDDIO/VSP/VSN) |
| Środowisko | Operating Temperature: -20 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LS059T1SX03.
SHARP LS059T1SX03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS059T1SX03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS059T1SX03 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS059T1SX03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LS059T1SX03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS059T1SX03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS059T1SX03 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS059T1SX03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LS059T1SX03"
- SHARP LS059T1SX03
- Arkusz danych LS059T1SX03
- Obraz LS059T1SX03
- Cena LS059T1SX03
- Dystrybutor LS059T1SX03
